اپلیکیشن موبایل

آشنایی با 10 اپلیکیشن کاربردی موبایل که شناخته شده نیستند!

در این مطلب می خواهیم شما را با 10 اپلیکیشن کاربردی و شگفت انگیز موبایل آشنا کنیم که علیرغم اینکه شناخته شده نیستند، اما ارزش بسیاری دارند.

در ادامه چند برنامه شگفت آور نام برده شده که جزئیاتی را درباره آن‌ها می‌خوانید:

اپلیکیشن Horizon

یکی از 10 اپلیکیشن کاربردی موبایل که در اینجا معرفی می کنیم، برنامه Horizon می باشد. حتما برای شما هم پیش آمده که از دیدن ویدئو‌هایی که به صورت افقی گرفته شده اذیت شده اید، زیرا با این کار تصویر قطع و بسیار کوچک‌تر به نظر می‌رسد. اگر هنگام ضبط ویدئو مرتباً فراموش می‌کنید تلفن هوشمند خود را به صورت عمودی نگه دارید، این برنامه برای شما مناسب است.

 10 برنامه کاربردی موبایل

اپلیکیشن Sleep Cycle Power Nap

یکی از برنامه های کاربردی موبایل اپلیکیشن Sleep Cycle Power Nap می باشد. تحقیقات نشان می‌دهد که یک خواب کوتاه و سریع به مراتب تاثیر بیشتری نسبت به خواب طولانی در اواسط روز دارد. این برنامه با گذراندن زنگ هشدار ملایم با گذشت زمان مناسب به شما کمک می‌کند تا از خواب زیاد خودداری کنید. همچنین شامل حالت چرت زدن بهبود یافته و یک حالت چرخه خواب است که به شما امکان می‌دهد یک چرخه خواب کامل را پشت سر بگذارید.

اپلیکیشن Nu Skin TR90

اگر می‌خواهید وزن خود را بهتر مدیریت کنید، این برنامه مناسب شماست. این برنامه نه تنها به شما کمک می‌کند خط کمرتان را ردیابی کنید، بلکه به شما امکان می‌دهد میزان مصرف مواد غذایی خود را ردیابی کرده و فعالیت‌های ورزشی خود را نیز ثبت کنید. با یک جابجا کردن، می‌توانید مهمترین وظایف مربوط به سلامتی خود را پیگیری کنید تا سالم بمانید.

اپلیکیشن Sleep Talk Recorder

تا به حال به شما گفته اند که در خواب صحبت می‌کنید؟ شما این موضع را انکار کردید؟ برنامه‌ای وجود دارد که این موضوع را اثبات می‌کند. این برنامه فقط هنگام تشخیص صدا فعال می‌شود، بنابراین مجبور نیستید یک خواب کامل شبانه را ضبط و پخش کنید.

Sleep Talk Recorder

اپلیکیشن Action Movie FX

این برنامه سرگرم کننده به شما امکان می‌دهد هنگام ضبط ویدئو‌ها، جلوه‌های ویژه جالب را نیز به آن‌ها اضافه کنید. از حملات موشکی گرفته تا تصادفات اتومبیل به شما امکان می‌دهد به سرعت و به آسانی کمی هیجان بیشتر به هر ویدئویی که با تلفن هوشمند خود ضبط می‌کنید اضافه کنید. با حداقل هزینه اضافی، می‌توانید مجموعه زیادی از جلوه‌های اضافی را نیز دانلود کنید.

اپلیکیشن Any.Do

نوشتن لیست کار‌های خود را روی کاغذ متوقف کنید. با Any.Do، همه چیز‌هایی که باید انجام دهید دقیقاً جلوی شماست. در حقیقت، ویژگی Moment این برنامه با یک نگاه به شما نشان می‌دهد که در آینده نزدیک چه کاری باید انجام شود. سرانجام می‌توانید با استفاده از این برنامه می‌توانید احساس ناراحت کننده مبنی بر اینکه چیز مهمی را فراموش کردید، خلاص شوید.

اپلیکیشن Any.Do

اپلیکیشن RunPee

هیچ چیز بدتر از این نیست که یک قسمت مهم فیلم را از دست بدهیم. با RunPee، دیگر هرگز نگران این مسئله نخواهید بود. وقتی فیلم شروع شد فقط برنامه را روشن کنید و به او بگویید کدام فیلم را تماشا می‌کنید و به شما هشدار می‌دهد تا زمان بهینه را ببینید.

اپلیکیشن Walk Up Alarm Clock

آیا از خوابیدن و چرت زدن مکرر خسته شده اید؟ این برنامه زندگی شما را تغییر خواهد داد. پس از به صدا در آمدن زنگ هشدار، زنگ متوقف نخواهد شد تا حداقل ۱۰ قدم راه بروید. می‌توانید تعداد قدم‌ها را تا ۱۰۰ قدم تنظیم کنید.

Walk Up Alarm Clock

اپلیکیشن RadarScope

اگر می‌خواهید ببینید که واقعا آب و هوا چطور است، این برنامه بهترین و به روزترین رادار نما‌های جهان اطراف را به شما ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید آنچه را که هواشناسی پیش بینی کرده بدانید، این برنامه بهترین گزینه است.

اپلیکیشن Tunein Radio

با این برنامه می‌توانید به بیش از ۱۰۰ هزار ایستگاه رادیویی از جمله تمام رادیو‌های ورزشی در جهان دسترسی داشته باشید و به عملکرد تیم مورد علاقه خود گوش دهید. این برنامه نه تنها برنامه‌ای برای عاشقان ورزش است، بلکه بهترین برنامه دوستداران موسیقی نیز هست.

 

نمایش بیشتر
نوشته های بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا