اخبار روز

هوش مصنوعی متا به اینستاگرام رسید

استفاده از چت‌بات همه منظوره متا در اینستاگرام امکان پذیر شد.

به نقل از انگجت، چند روز پیش بود که مردم در سراسر دنیا متوجه اضافه شدن قابلیت جدیدی به اینستاگرام خود شدند: «متا ای‌آی» (Meta AI)، چت‌بات همه منظوره این شرکت با استفاده ازهوش مصنوعی که می‌تواند به سؤالات پاسخ دهد، شعر بنویسد و با یک پیام متنی ساده تصویر تولید کند. این شرکت ابزار هوش مصنوعی خود را در سپتامبر ۲۰۲۳ معرفی کرد و چند ماه گذشته را صرف افزودن چت‌بات به محصولاتی مانند فیس‌بوک مسنجر و واتس‌اپ کرد و اکنون مردم از افزودن آن به اینستاگرام خبر می‌دهند.

یکی از سخنگویان متا به انگجت گفت: تجارب مولد مبتنی بر هوش مصنوعی در مراحل مختلف در حال توسعه است و ما در حال آزمایش طیفی از آنها به صورت عمومی با ظرفیت محدود هستیم.

تک کرانچ که برای نخستین بار به این خبر اشاره کرد، گفت که هوش مصنوعی متا در نوار جستجوی اینستاگرام نمایش داده می‌شود. اما برای برخی از افراد، این ویژگی در نوار جستجوی قسمت دایرکت یا قابلیت پیام رسانی مستقیم اینستاگرام نشان داده شده است.

با لمس این ویژگی، کاربران می‌توانند با هوش مصنوعی متا به‌طور مشابه با دوستان خود در اینستاگرام مکالمه کنند. به طور مثال من توانستم از ربات چت بخواهم که تعاریفی از کلمات به من بدهد، سرفصل‌هایی را برای داستان‌هایی که روی آنها کار می‌کنم پیشنهاد کند و تصاویری از سگ‌ها روی اسکیت بورد ایجاد کند.

اگر روی منوی همبرگری این چت‌بات ضربه بزنید، هوش مصنوعی متا لیست بلندبالایی از اقدامات احتمالی را که از ربات می‌خواهید انجام دهد به شما نشان می‌دهد.

هوش مصنوعی متا به اینستاگرام رسید

نمایش بیشتر
نوشته های بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا