وردپرس

آموزش های کاربردی و اختصاصی وردپرس

وردپرس به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوا ( CMS ) پاسخگوی بسیاری از نیاز های طراحان و مالکان سایت ها و کسب و کار ها بوده است.

مشکلات وردپرس

اما همیشه همه چیز آنگونه که شما فکر می کنید پیش نمی رود و مشکلات از آن چیزی که شما فکر می کنید به شما نزدیک تر اند. :)

ما در کنار شما هستیم تا هر گونه مشکل احتمالی را با هم برطرف کنید.

آموزش تنظیمات وردپرس، سئو وردپرس، امنیت وردپرس، پلاگین  و افزونه های وردپرس و پاسخ به سوالات و پرسش های کاربران در قالب به روز ترین راه حل های منتشر می  شود.

اگر در زمان راه اندازی یا توسعه وردپرس یا ماژول، افزونه یا پلاگین ها و حتی قالب سایت خود به مشکل برخوردید، نگران نباشید و با مشکل خود را با مشاوران حرفه ای و کاربران وفا دار ما مطرح کنید تا بهترین پاسخ ها را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

همیشه در زمان به روزرسانی های هسته و پلاگین های سایت خود باید مواردی را رعایت کنید که بی توجهی به آن ها گاهی باعث بروز مشکلاتی می شود که در دانشنامه کیمیا هاست پاسخ مشکلات را می توانید بیابید.

بهینه سازی وردپرس

بعد از راه اندازی موفقیت آمیز وردپرس، کار تمام نشده و تازه باید شروع کنید به بهینه سازی های مداوم و همه جانبه سایت خود. چرخه ای که شاید همواره باید ادامه دارد باشد تا خروجی شما را در بهترین حالت خود نمایش دهد.

یک طراح خوب در این راه حق خسته شدن و بی حوصلگی را ندارد، شیرینی این بهینه سازی ها زمانی که کاربرانی را مشاهده کنید که از سرعت و مطالب جذاب سایت شما خوشحال هستند، لذتی تو چندان دارد.

قالب وردپرس

یکی از دغدغه های همشگی طراحان و مالکان سایت ها، داشتن پوسته و قالب زیبا و کاربردی است که چشم هر بیننده ای را هم به خود خیره کند و هم بعد از مراجعات پی در پی خسته نکند.

قالب ها باید مطابق با نیاز کاربران و نوع محتوای کلیدی سایت، طراحی یا انتخاب شوند؛ در غیر این صورت ناهماهنگی بین متن و قالب باعث عدم برقراری ارتباط مخاطب با سایت شده که چیزی از این بدتر برای صاحب سایت وجود ندارد.

در این راه پر پیچ و خم و شیرین، ما شما را از احساس تنهایی دور خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا