کیمیا هاست

کیمیا هاست ، ارائه دهنده سرويس های ثبت دامنه ، ميزباني وب ، تجارت الکترونیک ، میزبانی اختصاصی ، سرورهای مجازی ، سرورهای اختصاصی و دیگر خدمات سخت افزاری و نرم افزاری و زیرساخت مطابق با استانداردهای جهانی است. كليه سرورهای کیمیا هاست از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرين تکنولوژی روز بهره مند می باشند بنابراين شما با ما آنچه را که از وب سايت خود انتظار داريد درمي يابيد.
آخرين تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سايت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسيار بالا در دسترس بازديدكنندگان باشد.
همچنین کیمیا هاست از پیشگامان میزبانی ملی و هاستینگ داخل کشور بوده و تنها این سرویس پرطرفدار کیمیاهاست بیش از ده ها هزار مشترک میزبانی و صدها نماینده میزبانی در داخل ایران می باشد.
حاصل چندین سال خدمات ما از سال 1383 تا کنون، میزبانی بیش از 65 هزار مجموعه از اقصی نقاط ایران و مشتریانی از کشورهای ترکیه، ترکمنستان، امارات و هلند و دیگر کشورها می باشد.
هدف از تلاش شبانه روزی ما در جهت رضایت مشتریانمان بوده و همه سرمایه ما پس از توکل به ایزد منان و تخصص کارشناسانمان، همین رضایت مشتریانمان بوده و هست.

kimia host
backgroun
تاریخچه ما
تاریخچه کیمیاهاست

از سال 1383 فعالیت خود را با عنوان کیمیا هاست آغاز کردیم.سرویس های هاستینگ لینوکس و ویندوز در خارج از ایران و همچنین خدمات ثبت دامنه را همزمان آغاز کردیم. به مرور با ارایه سرور های مجازی و اختصاصی از بهترین دیتاسنترهای اروپا و آمریکای شمالی و سپس با رشد زیرساخت های داخلی بهترین سرویس های داخلی را نیز در سبد محصولات و سرویس های خود قرار دادیم.

تاریخچه ما
رسالت کیمیا هاست

همیشه سعی ما این بوده که بهترین سرویس ها را همراه با آخرین تکنولوژی ها را ارایه دهیم و این مستلزم این بوده که تیمی کارا و متخصص در بخش های مختلف خود ( از جمبه واحد های فروش - فنی و پشتیبانی) را گرد هم آورده تا بهترین ها سرویس ها را به بهترین ها عرضه کنیم. رسالت ما این است که در حوزه های زیرساخت همکار و همراهی مطمین برای همراهان خود بوده و باشیم.

تاریخچه ما
چشم انداز کیمیا هاست

با رشد تکنولوژی و آمدن امکانات جدید ، کاربران و استفاده کنندگان نیز نیاز به امکانات جدید دارند که تیم ما برای این امر پیشرو بوده و خواهد بود. نگاه ما نه بصورت کمی بوده و نگاه اصلی ما بصورت کیفی بوده و همیشه خواهد بود. ورود به حوزه های پیشرو در صنعت آی تی و بخصوص زیرساخت نگاه ما بوده، سامانه های جدیدی از مجموعه ما به زودی رو نمایی خواهد شد و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

18

سال سابقه

20

خدمت متنوع

98756

مشتری

20000

دامنه ثبت شده

36000

سرویس فروخته شده

200000

تیکت پاسخ داده شده