شماره تماس: 02191072701

طراحی سایت
طراحی و راه اندازی سایت اینترنتی

در دنیای تجارت امروز، سرمایه گذاری زیادی بر روی تجارت الکترونیک، راهکار های مبتتی بر وب و ارتباط با مشتریان از طریق اینترنت صورت می گیرد. در ایران نیز، با توجه به افزایش اقبال کاربران به اینترنت ، شرکت هایی که از طریق راه اندازی وب سایت، به تعامل بیشتر با مشتریانشان پرداخته اند، آینده روشن تری خواهند داشت.
ما در کیمیا هاست، خدمات متنوعی در در زمینه طراحی گرافیکی وب سایت، برنامه نویسی آنلاین و تبلیغات اینترتی به مشتریان خود عرضه می کنیم.
در صورتی که به سایت اختصاصی در محیط اینترنت احتیاج داشته باشید، کارشناسان ما با در اختیار گذاشتن تجربه و توان علمی خود در تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی آنچه که شما نیاز داشده باشید در کنار شما خواهند بود.

خدمات کیمیا هاست ، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می گیرد، از وب سایت های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی کیمیا هاست قرار می گیرند، شرکت های کوچک و بزرگ، شرکت هایی که مایل به ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود هستند و همچنین شرکت هایی که فقط قصد اطلاع رسانی را دارند می توانند از خدمات ما بهره مند شوند.
به خاطر قیمت پایین و هم چنین کیفیت بالای کاری در کیمیا هاست، ما تا کنون بالغ بر ده ها وب سایت در ایران راه اندازی کرده ایم، برای مشاهده برخی از مشتریان ما به این قسمت مراجعه فرمائید.برخی از امکانات سایت های طراحی شده ما:

قابلیت مدیریت و بروزرسانی محتوای سایت به سادگی و توسط خود مشتریان
بهینه برای موتورهای جستجو
امکانات مناسب به همراه تصاویر و گرافیک عالی
راه اندازی وب سایت بر مبنای تجارت الکترونیک
طراحی و پیاده سازی انیمیشن فلش برای وب سایت
طراحی دیتا بیس در ابعاد بزرگ
پیاده سازی فروشگاه الکترونیکی
پیاده سازی سیستم های ثبت نام و تماس با مشتریان به صورت آنلاین
راه اندازی وب سایت های چند زبانه با قابلیت بومی سازی
طراحی سایت


جهت مشاوره طراحی سایت میتوانید با شماره 02147620320 تماس حاصل فرمائید.